Życzenia Wielkanocne Śmieszne

Prezentujemy najlepsze naszym zdaniem życzenia wielkanocne śmieszne, które sprawią, że osoba otrzymująca życzenia uśmiechnie się na ich widok.

Śmieszne życzenia na Wielkanoc

Kiełbasy cztery pęta, tuzina jaj(kurzych!) i wielkiej baby(wielkanocnej!)! Niech stół ugina się od najróżniejszych przysmaków, a po obfitym posiłku nie zabraknie także szlachetnego i mocnego trunku! Czas w rodzinnym gronie niech upłynie miło i bez kłótni, a na śmigusa-dyngusa nikt suchy nie pozostanie! Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Wesołych świąt Wielkanocych

Odłóż dietę na później: zjedz pęto smacznej kiełbaski, michę żurku i kopę jaj w majonezie. Popraw wielkanocną babką i mazurkiem. A nadwyżkę kalorii spal miło spędzając czas z rodziną, śmiejąc się i ciesząc swoim towarzystwem. To, co zostanie na boczkach spalisz po świętach z Chodakowską! Wesołego Alleluja i mokrego śmigusa-dyngusa!

Zobacz więcej

Śmieszne życzenia wielkanocne

Porcja babki wielkanocnej – 250kcal, jajka w majonezie – 300kcal, żurek z święconką – 500kcal, żołądek pełny domowych przysmaków – bezcenne! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci spędzenia wielu miłych chwil w rodzinnym gronie, błogiego odpoczynku od codziennej bieganiny oraz szybkiego pozbycia się efektów kulinarnej rozpusty!

Zobacz więcej